Wynajem sal

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie prowadzi wynajem sali GCKiB w Przemęcie. Wynajęcie sali wymaga złożenia pisemnego wniosku o wynajęcie oraz podpisania umowy użyczenia lub najmu.*
Wniosek składać należy w biurze GCKiB w Przemęcie, ul. Jagiellońska 16. Tu także należy podpisać stosowną umowę. Procedurą zajmuje się i informacji udziela Pani Elwira Michalewicz – tel. 65 619 34 85.

Druk wniosku o wynajęcie sali oraz druk umowy wynajęcia dostępne u osób prowadzących procedury wynajęcia sal.

* Umowa użyczenia zawierana jest w przypadku udostępnienia sali nieodpłatnie czyli na zorganizowanie inicjatywy lokalnej przez samorząd mieszkańców wsi, imprezy kulturalne, festyny, imprezy sportowe, imprezy okolicznościowe i świąteczne, nieodpłatne szkolenia mieszkańców, zebrania wiejskie, spotkania z mieszkańcami zorganizowane przez Rady Sołeckie, Koła Emerytów i Rencistów oraz inne organizacje społeczne działające w środowisku wiejskim.
Umowa najmu zawierana jest w przypadku udostępniania sali odpłatnie, czyli na potrzeby organizacji imprez okolicznościowych w celach prywatnych, zabaw tanecznych, szkoleń i pokazów w celach komercyjnych.


 

Opłaty wynajmu sali GCKiB w Przemęcie
 
Kalkulacja opłat stałych sali GCKiB w Przemęcie.
 

Wesele,

Zabawa taneczna

Komunia

Stypa

Chrzciny

Inne rodzinne (np. urodziny, 18-stka, imieniny, jubileusze itp.)

Szkolenie, pokaz w

celach komercyjnych

Zabawa taneczna i impreza organizowana przez KGW, OSP, Kluby Sportowe, Szkoły, Przedszkola, Rady Rodziców i Rady Sołeckie

1700

1500

600

300

600

700

600

420

Do podanych cen w okresie zimowym doliczana jest opłata stała za ogrzewanie, ustalana co roku na podstawie cen zakupu opału i wynoszącą w roku 2016 – 73,34 zł brutto za 1 dzień wynajmu.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:GCKiB Przemęt
Data utworzenia:2019-01-22
Data publikacji:2019-01-22
Osoba sporządzająca dokument:Maciej Ratajczak
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Ratajczak
Liczba odwiedzin:2425